ma ei tea isegi mida arvata ma arvan et sellel on ikkagi mõte..minu arvates võiksite te selle tõepoolest teha :)
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.