Hei ,olen nüüd nii kaugele jõudnud et tõesti pean abi küsima. Lugu siis selline , mu 3 aastane poeg on raske puudega , ning käib ka erilasteaias , mis on talle väga suureks abiks . Kuid nüüd on lasteaiatasu juba mitu kuud maksmata kuna eksmees lihtsalt valetas et on alati ära maksnud ja sellepärast ei saa pisike hetkel lasteaias käija , kuna mu enda sissetulek on ainult lasteraha siis ei jätku mul seda kõike üksi ära maksta . Head inimesed aidake ja lisaküsimuste korral kirjutage .
Parimat soovides Anna-Liisi
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Armsad, armastagem üksteist, sest armastus on Jumalast ja igaüks, kes armastab, on sündinud Jumalast ja tunneb Jumalat.
Kes ei armasta, see ei ole tundnud Jumalat, sest Jumal on armastus.
1Jh 4:7-8