Meie peres on üle süügilaud.Kokkupandav ja mugav.Ehk on kellegil just sellest puudust.Asume Tallinnas
Üle ka lapse riideid.Andke teada,milles on teil puudust,ehk saan aidata.
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Ärgu ükski petku ennast! Kes teie seas tundub endale targana selles maailmas, see saagu narriks, et ta saaks targaks!
Jumala juures on ju praeguse maailma tarkus narrus, sest on kirjutatud:"Tema tabab targad nende riugastelt."
1Kr 3:18-19