´ponsorit pole kuskilt näinud ja polekuskilt abi saanud.kui inimene vajaks väga abi,siis peaks uurima mis abi ta vjab.ma olen siia mitu korda kirjutanud aga sellest pole kasu nendest ponsoritest.kui te tahate tõesti inimesi aidata siis uurige kes abi vajavad.
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Armsad, armastagem üksteist, sest armastus on Jumalast ja igaüks, kes armastab, on sündinud Jumalast ja tunneb Jumalat.
Kes ei armasta, see ei ole tundnud Jumalat, sest Jumal on armastus.
1Jh 4:7-8