Tere.
Olen 2 tütre ema. Nooruses sai tehtud lollus ja võetud sms laene, nüüd aga kohtutäiturid kummitavad ja võtavad arvelt raha, kui läheb üle 740eur.
Tänu sellele ei saa ka suuremale palgatööle minna:(
Teenitud palk läheb üürile ja maksudeks. Elu tundub praegusel hetkel nii ebaõiglane. Kuigi minu enda vitsad peksavad nüüd.
Soovin tagasi normsaalset elu ja ilma arestitud kontole.
Kui keegi mõistab ja saab aidata olen väga tänulik.
Palun kirjutada mulle meilile: Liisi888.liisi@gmail.com
RAPORT
Ootame sõnumit alates 03.06.21 Kell 15:01
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Kui varandust saab palju, siis on ka selle sööjaid palju; ja mis muud kasu on selle omanikul, kui et ta silmad seda näevad.
Töötegija uni on magus, söögu ta pisut või palju; aga rikka üliküllus ei lase teda magada.
Kg 5:10-11