9.mai.2021
  Raporteeri edust!
  Lisa abivajaja!
 
 
 
 
 
 
 
Mikk Mumm (2)
ketlin (1)
uus korter (1)
urvi tiik (1)
Mari Mäe (8)
Marjana (2)
Jaana  (3)
suur mure (5)
Tiiu Koidu (2)
Sven (1)
Eero (1)
abisoovija (1)
Tere (3)
A.R (1)
Kalev (6)
Reet (2)
Maie (1)
Meelis (5)
   
     
 
 

Raili

Abivajaja on automaatselt arhiveeritud!

Aadress: Tallinn
Arveldusarve: 221024403307   Prindi maksekorraldus!

Vaadatud 5970 korda.

Kommentaarid (1-20) 


Raili Sule - raily30 at hot.ee
18.04.13  Kell 17:56  sa-84-52-38-5.saturn.infonet.ee

Olen keskealine üksik töövõimetuspensionär. Veel paar kuud tagasi ma töötasin, kuid pidin oma kroonilise haiguse ägenemise tõttu sealt ära tulema. Kuid kuna sain miinimumpalka, siis säästa midagi ei õnnestunud.
Elupaigaks väike üürikorter, kokku maksta koos kommunaalidega 260.-eurot. Kusjuures see on Tallinn üks odavamaid üldse. Sissetulekuks aga pension 215 eurot ja töötuskindlustushüvitis, mida ma pole veel sel kuul täies ulatuses kätte saanud. Seega on praegune seis selline, et korteri eest sain ära makstud, elamiseks aga jäi 40.-eurot, millega ma pean 5.-da maini hakkama saama.
Ma ei vaja enam püsivat abi, nagu aastaid tagasi! Ma saan hakkama, oleksin ka seekord saanud, kui töötuskindlustushüvitist oleksin terve kuu eest saanud ja kui kütte eest poleks niipalju maksta tulnud! Palun aidake kasvõi natukenegi! Ma tõesti olen seekord sellises olukorras, kus ravimid on otsa lõppemas( jäin veel külmetushaigusse kah ja selle ravi võttis ka paraja summa),külmkapis valitseb tühjus ja pesukast on musta pesu triiki täis- pole raha ,et pesupulbrit osta.
Tuletan veelkord kõigile selle loo lugejatele meelde- ma ei vaja püsivat abi, lihtsalt see kuu on selline raske olukord!


Kommentaarid (1-20) 


Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "kakskümmend kaks"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
 
 
 
 
Keegi ei saa teenida kahte isandat, ikka on nii, et ta vihkab üht ja armastab teist või et ta pooldab üht ja põlgab teist. Teie ei saa teenida nii Jumalat kui mammonat. Sellepärast ma ütlen teile: Ärge muretsege oma hinge pärast, mida süüa, ega oma ihu pärast, millega riietuda! Eks hing ole enam kui toidus ja ihu enam kui rõivas? Mt 6:24-25

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!