16.juuli.2024
  Täname!
  Heategijate TOP 20
  Kuu Sponsor
  Soovita sõbrale!
  Vabatahtlikud
  Info
  Soovitajad
  Korduvad küsimused
  Tagasi
Pealeht
    Pealehekülg > Korduvad küsimused

 
     
 

Korduvad Küsimused

1. Kes saavad toetust?

Toeta.ee abiga on võimalik leida rahalist toetust kõikidel Eesti füüsilistel ja juriidilistel isikutel. Ainukesteks "tingimusteks" on ettevõtete ja kodulehekülje külastajate soov abivajajat aidata.

2. Kas mina saaksin toetust?

Jah, kui leidub sponsor, kes Sinu ettevõtmistesse positiivselt suhtub ning on valmis võtma Sind oma sponsorrahade saajate hulka. Edasine sõltub kodulehekülje külastajate eelistustest. Kui Sa ka nendele meeldid, siis on sul kõik tingimused toetuse saamiseks täidetud!

3. Kuidas ma leiaksin endale sponsori?

Esimese sammuna tuleb Sul registreeruda ehk soovitada ennast abivajajaks. Nende hulgast valivad sponsorid vastavalt oma eelistustele ja sponsorluse tavadele sobivad kandidaadid, kelle sobilikkuse üle saavad otustada juba kodulehekülje Toeta.ee külastajad. Et sponsoreid rohkem oleks, selleks on Sul võimalik neidki soovitada ja oma soovitusi igati põhjendada. Nii on meil lihtsam leida Sulle sobilikku sponsorit.

Kui selline meetod ei too loodetud tulemusi, siis on Sul võimalus endale ise sponsoreid otsida. Helista või mine kuskile ettevõttesse ja palu ennast toetada läbi Toeta.ee keskkonna! Arvesta, et Sa suudad pakkuda neile sama reklaami mis rahvarohked spordiüritused ning nad saavad ise valida endale sobiliku hinna. Sinu leitud sponsoritele me teeme ka 20% reklaamitasu allahindlust!


4. Kuidas ma saan koduleheküljel Toeta.ee tasuta toetada? Kes maksab abivajajale?

Toeta.ee ja sponsori vahel on sõlmitud kokkulepe abivajajate toetamiseks. Selle kokkuleppe põhjal kohustub sponsor maksma abivajajatele, keda Sa oled nende eest tasuta toetanud. See on sponsori tasu selle eest, et Sa oled tähele pannud nende häid kavatsusi ja aidanud otsustada sponsorrahade jagamist.

Iga kord, kui Sa toetad abivajajat sponsori arvel, jäädvustub see andmebaasis. Perioodi lõpus saab sponsor toetuste kohta väljavõtte ning kannab raha abivajaja arveldusarvele.


5. Kuidas saavad sponsorid projektiga liituda?

Projektiga liitumiseks tuleb oma soovist teada anda kas telefonil 50 52973 või e-mailiga puusepp ät toeta.ee

 
 
 
 
 
Eraisikud
 
 
 
 
Kes silmi pilgutab, see mõtleb riukaid; kes huuled kokku pigistab, sel on pahategu otsustatud. Õp 16:30

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!