27.veebruar.2020
  Täname!
  Heategijate TOP 20
  Kuu Sponsor
  Soovita sõbrale!
  Toeta.ee avaleheks!
  Vabatahtlikud
  Info
  Soovitajad
  Korduvad küsimused
  Viited
 
 
     
 

Kuidas töötab?

See portaal töötab põhimõttel, et sponsorid, kelleks võivad olla firmad või eraisikud, panevad välja teatud summa raha ja Toeta.ee külastajad saavad valida, millisele heategevusele sealt teatud ports anda. Nende otsusest sõltub see, kes saab raha endale.

Valides parempoolsest veerust etteantud abivajajate vahel, saad Sa oma äranägemist mööda sponsorite raha annetada. Iga sponsori eest saab Sinu arvutist annetada 1,5 tunni jooksul ühele abivajajale.

Abivajajaid saab toetada ka otse, oma rahakotist. Selleks on leheküljel olemas vajalikud abivajajate kontaktandmed.

Toetusega,


Heategevusgrupp
mittetulundusühing
RSS

UUS
Tiiu Koidu
Tiiu Koidu  27.02.20  Kell 12:33
Olen üksikema ja palun abi,et saaksin omale uued hambad.
Mul on kuus last kellest kolm on veel alaealised ja omal pole rahalisi võimalusi üldse hambaarstile minna
Loe veel...


UUS
Ühekordse abi vajajad
Johanna  16.02.20  Kell 19:58
Tere kallis inimene! Kirjutan siia foorumisse, sest tunnen, et maailm hakkab mu ümber kokku värisema, ma kolisin oma vanematest lahku ja sain oma esimese üürikorteri ja töökoha aga ma jäin peale nädala aja töölkäimist kohe haigeks ja pole poolteist kuud suutnud tööl käia. Ma üritasin ka pangalaenu saada aga tulutult. Mul on selle kuu üür maksmata ja mu vanematel ei ole raha, et mind aidata ja nende juurde tagasi kolimine pole võimalik, sest sinna ma ei mahu. Mul on maksetähtaeg siin järgmise nädala 18ndal ja mul jääb üürirahast puudu 160eurot. Mul ei ole isegi toiduraha ja ma kardan üürileandjaga rääkida sellest. Ma tean, et siin foorumis on kindlasti veel neid inimesi kes abi vajavad ja ma tahaks teidki niiväga aidata, sest mul on tõesti kahju vaadata kui paljud vaesuses peavad elama. Aga ma siiski loodan, et äkki keegi suudab mind kuulda võtta ja aidata. Ma tõesti ei taha seda korterit kaotada ja kolida tagasi sinna kust ma tulin. See on küll väike korter aga kõik eluks vajalik on siin olemas.

Palun kirjuta mulle:
johanna19023@gmail.com kui sa soovid minuga rääkida või tahad minust rohkem teada või mind kasvõi toidurahagagi aidata. Ma siiralt usun, et äkki leidub keegi kel on natukenegi võimalik abikäsi ulatada ja ma oleksin siiralt tänulik sulle ja luban ka sulle, et su abikäsi pole antud ilma asjata.

-Johanna
Loe veel...


UUS
suur mure
heilika  05.02.20  Kell 12:38
pean suure murega kallid inimesed teiepoole pöörtuma seoses abipalvega nimelt sain suhteliseld halvad uudised et pean oma siiselt korteris kus olen peaaegu 3 kuud elanud et pean välja kolima seoses sellega et korter müüdi maha , enne sissekolimist olin teadlik et korter on müügis kuna mul ei olnud muud väljapääsu et oleks saanud kuhugile mõijale sellise pakkumisega kolida ,hetkel on sissetulekusk emapalk ja lasteraha kuna ametlikult kus ma käin peab kohtutäitur kinni 100 protsenti kuna see on minu teine sissetuleks ,
kallid inimesed seepärast pöörtun mina koos 7 kuuse beebiga teiepoole et saada vähemalt midagi kokku et saaks kuskile teha sissemaksu et üürida korterid kuna mina oma jõul seda iialgi kokku ei saa sest lihtsalt vaevu vaevu tuleme ots otsalt kokku elamiseks , vallapoolt on pöörtudud murega et ega neil siin kandis sots korterid ei ole , sealt sain ma vastuseks et meil on nii väike linn ja ei ole vallal tots korterid. iga sent on meie jaoks oluline .
panen enda konto nr EE141010011788722223 Lind Heilika
südamest ette tänades Mina ja pisike nöpsik.
vajadusel vastan meelsasti küsimustele ja saan ka saata vajadusel korteri müügi kuulutuse .
Loe veel...


UUS
20 aastane 1 lapse üksikema
Anne  22.01.20  Kell 15:53
Vabandust mul email läks eelmises kirjas valesti...
Õige on: roos12@online.ee
Loe veel...


UUS
Ühekordse abi vajajad
Tiiu Salumets  22.01.20  Kell 13:31
Olen raske käimispuudega (tuvastatud), diabeetik ja kõrgvererõhutõbi (samuti tuvastatud),pensionist piisab maksudeks,odava hinnaga toiduainete jaoks. Head inimesed palun Teilt väikest rahalist abi 40.00,et saaksin välja osta vererõhu ravimid ja jääks natukene ka leiva kõrvase jaoks.Ettetänades.SEB 611010702009755000 Tiiu Salumets.
Loe veel...


UUS
Ühekordse abi vajajad
Heilika  21.01.20  Kell 18:48
SOS
Kallid inimesed ega kellegil ei ole lapse käru ära anda või on võimalik toetada natuke et saaksin osta
Minu endaoma lãks õnnetumoel katki :( ja kahjuks hetkel ei luba rahaline seis uut soetada ise kuna seekuu on palnu v2ljaminekuid lfinud pluss see et sain Tallinnasse ametlikukt töòle , kui sa tunned et sa saad veidikene aitada oleks suureparane voi kas aitada ka pisikesel vaikest kinki soetada ja vaikestsynnip2eva pidada , pisike saab 22.01.2020 7 kuuseks .
EE651010011831158223 endrico raidsoo
Loe veel...


UUS
Ühekordse abi vajajad
Viljar  21.01.20  Kell 13:28
Tere Anne

Teie e-posti aadressilt tuli kiri tagasi - ilmselt vale aadress.

Palun käige rääkige võlanõustajaga. Inimesele peab kätte jääma miinimum, mille eest süüa osta. Vajadusel saab küsida ka sotsiaaltoetusi toidu ja üüri eest maksmiseks. Ühe äärmusliku variandina on ka võimalus uuelt lehelt alustada viie aasta pärast, pärast eraisiku pankroti väljakuulutamist.

Lugupidamisega,


Viljar Puusepp
Toeta.ee

Loe veel...


UUS
Ühekordse abi vajajad
Anne  21.01.20  Kell 13:07
Tere mul suur mure,kasvatan 3last üksi,kõige väiksemaga veel kodune,pole veel lasteaeda saanud,et saaks tööle minna...Laste isa jättis mind koos lastega ja väga suure laenude otsa üksi,nüüd vaja kõik üksi tagasi maksta,aga kahjuks üksi ei suuda seda tasuda...summa kokku 23000,sooviks väga leida abistaja kes saaks aidada,et saaks uuelt lehelt lastega edasi liikuda,iga euro oleks abiks,hetkel napib toitu ka mida lauale panna,kõik maksan käest ära mis lastetoetusest saan...Loodan väga leida kellegi kes saaks mind aidada,Palun kirjudage emailele kes saaks oma abikätt pakkuda. Kas rahaliselt või toiduga!

Palun aidake.

roosi12@online.ee
Loe veel...


UUS
kelly linkroon
Mai  13.01.20  Kell 12:53
Palun 550 e on veel üks võlg maksta
Loe veel...


UUS
Vanessa mitrovskaja
Vanessa mitrovskaja  12.01.20  Kell 14:11
Oleks hädasti teie abi vaja
Oleme oma pisitüdrega kaelani võlades.Kuna saan ainult vanemahüvitist ei jätku elamiseks vaja veel üürikorterit maksta loodan et saate aru . mu soov oleks 500€kas juurte saada saaks kortertit makstud
Loe veel...

 
  Praegu sponsoreid Toeta.ee keskkonnas pole. Et neid leida, selleks tee meile heategu aidates sponsoreid soovitada!

Samas ootame Sinu soovitusi ka abivajajate kohta ning aktiivset kaasalöömist foorumis!

Oma tuttavale võid Sa teha heatahtliku üllatuse saates e-kaardi!
 
 
Ära mine õelate rajale ja ära astu kurjade teele! Jäta see, ära käi seal, hoidu sellest ja mine mööda! Sest nemad ei saa magada, enne kui nad kurja on teinud; neilt võetakse uni, kui nad kedagi ei ole saanud panna komistama. Õp 4:14-16

Piibel.net
© 2000-2006 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!